Wyłączny dystrybutor w Polsce marek: Alterna, Kevin Murphy, Olaplex, Eleven Australia, Living Proof, Maria Nila i Color WOW.

Jesteśmy wiodącym polskim dystrybutorem marek fryzjerskich w segmentach premium i luksusowym. Pole naszych działań zaczyna w miejscu, gdzie wielkie koncerny się zatrzymują. Zajmujemy się markami wyróżniającymi się na rynku światowym pod kątem najnowszych technologii, unikalności składników i jakości produktów. Nasi klienci mogą liczyć na stałe wsparcie edukacyjne na najwyższym poziomie, organizowane w ścisłej współpracy z reprezentowanymi markami.

Zapisz się do newslettera

[contact-form-7 id=”885″ title=”Contact form 1″]

KEVIN.MURPHY to gama salonowych produktów do profesjonalnej pielęgnacji włosów, skoncentrowana na świecie mody, stworzona przez Kevina Murphy w odpowiedzi na potrzeby fryzjerów pracujących dla magazynów o modzie.

PROMOCJE SKLEPU HAIR2GO.PL / NAGRODZONE PRODUKTY

ZOBACZ WIĘCEJ PROMOCJI

Marka Eleven Australia, stworzona została przez światowej sławy stylistę fryzur Joey Scandizzo oraz fotografa o międzynarodowej renomie Andrew O’Toole.

ZAPRASZAMY NA NASZE FUNPAGE’S

KEVIN.MURPHY
KEVIN.MURPHYPOLSKA
ALTERNA
ALTERNAPOLSKA
LIVING PROOF
LIVING PROOFPOLSKA
ZOBACZ WSZYSTKIE NASZE MARKI

OLAPLEX No.3 HAIR PERFECTOR – jest to część systemu Olaplex przeznaczona do stosowania w domu. Umożliwia regenerację i utrzymanie silnych, zdrowych włosów między zabiegami, ponieważ kontynuuje utrzymywanie wiązań we włosach.

Zapraszamy na zakupy!

Wszystkie nasze marki można kupić na naszej stronie www.hair2go.pl

ZAPRASZAMY DO SKLEPU