Na poczatek wielkie podziekowania dla Pawła z @manyfik_official za zabranie mnie w miejca po których grasują prehistoryczne ryby.
Tego dnia testowalismy nową przynętę od Pawła oraz prezent od Majkiego @majki_tim_pleciona plecionke @hype_tackle.pl 0.20 z nowej teflonowej serii na 2023.
Padało i wiało oraz słabo brało aż sie odechciewalo. I to chyba była pogoda na duże ryby. Przy tej wielkosci ryby nie czulem uderzenia tylko coś na kształt worka cementu który zawisł na wędce. Na początku myślałem, że to może źle zapięta ryba lecz napewno coś dużych rozmiarów.
Przy doholowaniu do łódki ryba dała nura powtarzając ten manewr trzy razy i dopiero się pokazala co spowodowało u nas szok i niedowierzanie.)
Okazało sie, że park jurajski istnieje i znajduje sie pod wodą naszych jezior i rzek.) Profesjonalne podebranie przez Pawła i ryba szczęśliwie ląduje na pokładzie. Po długiej sesji zdjęciowej ryba wraca z powrotem do wody i oby w przyszłości cieszyła kolejnych łowców drapieżników. Twitch od @manyfik_official skusił potwora a plecionka od hypetackle zdala egzamin w 100% wiec z pewnoscia te produkty moge polecić każdemu amatorowi wędkarstwa. @browarperla #perlafishingteam #catchandrelease  #uwalniamokazy #wzielsku #warmiamazury #pike #szczupak #gädda #hecht #esoxlucius